Teknobur Soru Cevap platformunda sorularınıza çok daha hızlı yanıt bulabilirsiniz.
0 oy
TikTok kategorisinde (60 puan) sordu
iyi günler.

tiktok da video paylaşıyorum. ancak izlenme sayısını kontrol ettiğimde 0 (sıfır) da olduğunu görüyorum. videolar benim çektiğim ve müziği tiktokun kendi müzikleri. ayrıca takipçilerime de yeni bir video paylaştığıma dair herhangi bir mesaj ulaşmadığını tespit ettim. daha önce böyle bir sorun yoktu.yaklaşık 10 gündür var. tiktok'* sorun bildirimi yaptım henüz cevap alamadım. gizlilik ayarlarında özel hesap değil ve herkes görebilir posizyonunda. wifi den kaynaklanabilirmi diye 4.5G den paylaşımı yaptım. her ikisinde de internet hızım normal. videolarımla ilgili herhangi bir ihlal veya ikaz durumu da yok. paylaştığım video orada günlerce bekliyor.sorun devam ediyor. hangi ayarlardan sorunu çözebilirim. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

saygılarımla.

1 cevap

0 oy
(310 puan) cevapladı
Bu sorun bende de vardı sistemsel bir durum bence güncelleme sonrasında gitti. Şimdi hesabı silmeye çalışıyorum silinmiyor o daha büyük bir dert bence.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
13 Eylül 2018 TikTok kategorisinde Levent (1.3k puan) sordu
+1 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
12 Eylül 2018 Cep Telefonu kategorisinde Ekrem (160 puan) sordu
0 oy
1 cevap
26 Eylül 2018 İnternet kategorisinde Sude (520 puan) sordu
Hoş geldiniz, Teknobur SoruCevap paneli sayesinde sorularınızın Editör ve diğer üyelerimiz tarafından daha hızlı cevaplanacaktır.

133 soru

129 cevap

9 yorum

320 üye

Kategoriler

...