Teknobur Soru Cevap platformunda sorularınıza çok daha hızlı yanıt bulabilirsiniz.
0 oy
TikTok kategorisinde (60 puan) sordu

Arkadaşlar merhaba . Bana acil yardımcı olmanız gerekiyor. Eski bir tiktok hesabım vardı, kendi adima. Çok takipçisi olmayan bir hesaptı ve bir tane de video paylaşmışım. Şuan 3 aylık evliyim ve eşim aşırı kıskanç. Hesabı gördü 1 haftadır suratıma bakmiyor, sürekli kavga ediyoruz artık adamın kafasında kuruntu haline geldi. Numaramı değiştirdim, epostam kullanıcı adım hiçbirini bilmiyorum. Bir sürü farklı farklı tiktok hesabı açıp videoyu şikayet ettim ama yinede silinmedi. Aynı şekilde tanıdıklarıma arkadaşlarıma videoyu şikayet etmelerini söyledim silinsin diye olmuyor. Boşanma sebebim olacak arkadaşlar cidden çok kötü durumdayım yardımcı olur musunuz?

1 cevap

0 oy
(510 puan) cevapladı

Eğer bu adam seni gerçekten sevseydi   sana böyle yapmazdı emin ol. Sırf bir video için mi boşayacak? Eğlenerek ve mutlu olarak çektiğin bir video için mi? Hayatını boşa bu rezil adamla harcama derim, ama bu sana kalmış bir şey. Seni seven adam, seninle video çeker, eğlenir. Yaptıklarına da karışmaz! Ama eğer yok ben seviyorum dersen bilemem. Eğer gmail ile üye olduysan youtube'* gir.  Ordan sağ üstteki resime tıkla. Hesap değiştire bas orda bütün hepsi çıkar ordan dene hangi şifre koyduğunu da hatırlamaya çalış eğer şifre koymadıysan gmail ile bağlan

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
0 oy
0 cevap
22 Aralık 2019 TikTok kategorisinde Ayşe Demir (60 puan) sordu
0 oy
0 cevap
29 Ağustos 2019 TikTok kategorisinde Ayşeee (60 puan) sordu
0 oy
1 cevap
4 Şubat 2019 TikTok kategorisinde bab_41 (60 puan) sordu
Hoş geldiniz, Teknobur SoruCevap paneli sayesinde sorularınızın Editör ve diğer üyelerimiz tarafından daha hızlı cevaplanacaktır.

162 soru

138 cevap

10 yorum

1k üye

Kategoriler

...